OPINIE KLIENTÓW

Halina Zybajło

Halina Zybajło

W tym roku brałam udział w kursie "Profesjonalna opiekunka dziecięca", zorganizowanym przez Centrum Opieki. Organizacja szkolenia była na bardzo wysokim poziomie. Do każdego bloku programowego otrzymywałyśmy materiały szkoleniowe. Wykładowcy w przystępny sposób przekazywali nam wiedzę. Wszystko odbywało się według wcześniej ustalonego programu. Nad ...

Halina Knobloch

Halina Knobloch

Miałam możliwość ukończenia kursu "Profesjonalna Opiekunka Dziecięca" w Białymstoku - przy ulicy Pięknej 5. Kursantami zajęła się profesjonalna kadra, dzięki której zdobyłam wiedzę i doświadczenie. Staż odbyłam w Domu Dziecka. Dzięki takim projektom ludzie mogą rozwijać się i podnosić swoje kwalifikacje.

Magdalena Wiszniewska

Magdalena Wiszniewska

Podlaskie Centrum Opiekunek oceniam pozytywnie. Polecam wszystkim Paniom wspolprace z Agencja, przede wszystkim za serdeczne podejscie do ludzi, zaangazowanie i pelen profesjonalizm.

Emilia Sadowska

Emilia Sadowska

Szkolenie zostało poprowadzone w profesjonalny sposób. Wiedza i umiejętności praktyczne zdobyte w jego trakcie są dla mnie bardzo cennym i przydatnym doświadczeniem. Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w projekcie "Profesjonalna opiekunka dziecięca".

Patrycja Sara Szaciłowska

Projekt Opiekunki Dziecięcej zmienił bardzo wiele w moim życiu zawodowym. Po miesięcznym szkoleniu (w październiku 2014) zostałam skierowana na bardzo atrakcyjny trzymiesięczny staż. Szkolenie było bardzo interesujące i praktycznie przygotowało do pracy z małymi dziećmi. Przez cały okres umowy z Centrum Opiekunek byłam przez nich ubezpieczona. Bardzo podobało mi...